2021 STAJ BAŞVURULARICoşkunöz Holding’te staj yapabilmeniz için başvuru döneminde Holding web sitesi üzerinden “Staj Başvuru Formu’nu” eksiksiz ve doğru olarak doldurulmanız gerekmektedir. Sadece zorunlu staj (sigortası okul tarafından ödenen) kapsamındaki başvurular değerlendirilecektir. Yoğun staj başvurusu olması durumunda, stajyerler, çalışan çocukları olup olmadıklarına, not ortalamalarına, şirketlerin proje ihtiyaçlarına göre önceliklendirilecektir. Firmamız prosedürlerine göre bir öğrenci max. 30 işgünü zorunlu stajını gerçekleştirebilir. Stajınızın başlayacağı ilk iş günü SGK Bildiriminizin mutlaka yapılmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde stajınız belirtilen tarihte başlatılamayacaktır. SGK Bildirim yazısı okulunuzdan teslim alınmaktadır.6. Üniversite yaz stajyerleri staj süreci boyunca staj yapacağı bölüm tarafından verilecek olan bir proje yapmakla ve stajının son haftası proje sunumlarını gerçekleştirmekle yükümlüdürler. Proje sunumları bütün üniversite yaz stajyerlerimiz için zorunludur.
Başvuru döneminde girmiş olduğunuz bilgilerde herhangi bir değişiklik olduğunda İletişim bilgileriniz değiştiğinde güncel ve doğru iletişim bilgilerinizi tarafımıza iletmenizi önemle rica ederiz. Staj Başvuru Sonuçları Nisan ayının 4.haftasında vermiş olduğunuz mail adresine yazılı olarak bildirilecektir.Telefonla herhangi bir bildirim yapılmayacaktır.
Başvurularınız 01.03.2021-31.03.2021 tarihleri arasında alınacak olup staj başlangıç süreci ile kesin karar pandeminin seyrine göre belirlenecektir. Dolayısıyla Coşkunöz Holding ve grup şirketleri pandemi nedeniyle herhangi bir dönemde staj durdurma ve iptalini gerçekleştirebilir.
İşbu form ile ilettiğim kişisel bilgilerim, süreç sonuçlarım ve şahsımla ilgili diğer kişisel bilgilerim, Coşkunöz tarafından işlenebilir/silinebilir/saklanabilir, gerektiği durumlarda yurt içi veya yurt dışındaki Coşkunöz grubu şirketlerine ve serverlarına veya diğer iş ortaklarına gerekli güvenlik tedbirleri alınarak aktarılabilir. Bu form, sürecin olumsuz sonuçlanması halinde doldurulma tarihinden itibaren 5 yıl sonra imha edilecektir. Telefon ile 3. kişiler tarafından gelen talepler doğrultusunda bu kişilere başvuru süreci hakkında bilgi verilmeyecektir. Süreç ile ilgili sadece adayın kendisine mail yolu ile bilgi verilebilecektir. Aday, bu şartları bilerek ve kabul ederek işbu belgeyi doldurmaktadır.
0/1000
Adı Boyutu Ekleme Tarihi #

Anne, Baba, Kardeş vs.